Firmamız, çelik yapılar konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile, Türkiye ve Dünya pazarında çelik taşıyıcı sistemli yapıların tasarımı, imalatı, şantiye yönetimi ve montajı konularında hizmet vermektedir.Ayrıca bugüne kadar taşıyıcı sistemi çelik olan pek çok projeye imza atan Ermiş Kardeşler?in; endüstriyel sanayi yapıları, hangar yapıları, soğuk hava depoları, depolama ve antrepo yapıları, fabrika tesisleri, alışveriş merkezleri, market yapıları, sinema salonları, konferans salonları, spor tesisleri gibi yapıların projelendirme, imalat, montaj, çatı ve cephe kaplama işlerinin, anahtar teslimi yapımında imzası vardır.

PROJELENDİRME VE TASARIM

Uygulamaya geçmeden önce projelerimiz bilgisayar ortamında model olarak çizilmekte ve iş bitene kadar gerekli olacak bütün bilgilerin yer aldığı bir döküman hazırlanmaktadır. Bu dökümanın içerisinde, gerekli olacak malzemeler, kullanılacak ekipman tanımları, uygulama aşamasında neler yapılacağı, malzemelerin kalite detayları ve teknik şartname yer almaktadır.

İMALAT VE ŞANTİYE YÖNETİMİ

Projelerin imalatları atölye ortamında yapılmaktadır. Parçaların kesimi CNC tezgahlarında yapılır ve sertifika sahibi kaynakçılar tarafından birleştirilir. Yapılan tüm imalatlar gerekli testlerden geçirilir ve şantiye ortamına sorunsuz teslim edilir. Proje, şantiye ortamında da mutlaka takip edilir ve tüm detaylar ile ilgilenilir. Ta ki anahtar teslimi yapılana kadar...

MONTAJ

İşlerin anahtar tesliminden önceki son aşaması olan montaj, yine Ermiş Kardeşler güvencesiyle gerçekleştirilmektedir. Hiç bir detay gözden kaçırılmamakta ve  anahtar teslimi yapılana kadar iş titizlikle takip edilmektedir.

ÇATI VE CEPHE KAPLAMA

Firmamız gerçekleştirdiği projelerde çatı ve cephe kaplama işlerini de üstlenmekte ve projeyi tam olarak bitmiş haliyle teslim etmektedir.

TAAHHÜT

Yapılan projelerde kalite güvencesi en önemli unsurlardan biridir. Geçerli standartlara uygun bir proje yapıldığından bu şekilde emin olabiliriz. Maliyetleri düşürmek adına, yanlış işlemler yapmak, imalatın projeye uygunluğu konusunda sakıncalar doğurmaktadır. Ermiş Kardeşler bu konuya sonsuz özen göstermekte ve projelerin ilk adımından son adımına kadar işlemlerin en doğru yöntemlerle yapılması konusunda müşterilerine güvence vermektedir.